Artur Siódmiak spotka się z zawodnikami Błoni Barwice

• Region
Miasto z Wizją / 19.02.2016 / Komentarze
Za kilka dni mieszkańców Barwic odwiedzi kolejna gwiazda sportu

Od wizyty legendy polskiej piłki nożnej Jerzego Dudka, który spotkał się z zawodnikami Błoni Barwice, minął zaledwie miesiąc. Przypomnijmy, że wizyta jednego z najbardziej znanych bramkarzy reprezentacji kraju, który występował również w barwach Liverpoolu i Realu Madryt, była wyjątkową nagrodą dla uczestników wyzwania w ramach Klubów Sportowych Orange. Polegało ono na stworzeniu niepowtarzalnego zaproszenia, zachęcającego Jerzego Dudka do przyjazdu.

Teraz okazuje się, że już za kilka dni mieszkańców Barwic odwiedzi kolejna gwiazda sportu. Tym razem z młodymi zawodnikami spotka się Artur Siódmiak – jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy ręcznych w kraju.

- Po spotkaniu z Jerzym Dudkiem klub Błonie wziął udział w kolejnych zmaganiach w Klubach Sportowych Orange – mówi Grzegorz Tomaszewicz, prezes MGLKS Błonie Barwice. – Zadaniem uczestników było wierne odtworzenie scen z ostatnich 2 minut pamiętnego meczu polskich szczypiornistów z Norwegią. Wówczas w końcówce meczu w ostatnich minutach meczu Artur Siódmiak rzucił decydującą bramkę, dając nam awans do półfinałów Mistrzostw Świata.

Krótki film stworzony przez zawodników Błoni, obrazujący te pełne napięcia sceny, zadecydował o ponownej wygranej w ramach Klubów Sportowych Orange i zapewnił jego autorom II miejsce w konkursie. Tym samym w najbliższy wtorek, 23 lutego Artur Siódmiak odwiedzi Barwice, gdzie spotka się z zawodnikami klubu Błonie Barwice oraz uczniami Zespołu Szkół w Barwicach. Oczywiście gość znajdzie także chwilę na wspólny, pokazowy trening.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: artursiodmiak.pl