Będą walczyć o Puchar Stanicy Wędkarskiej

Miasto z Wizją / 20.09.2019 / Komentarze
Zawody o Puchar Burmistrza Szczecinka - pod patronatem portalu "Miasto z Wizją" i gazety "Dzień Dobry Szczecinek"

W czerwcu minęły 3 lata od oddania do dyspozycji szczecineckich wędkarzy Stanicy Wędkarskiej przy ul. Kilińskiego nad jeziorem Trzesiecko.

Ten jedyny tego typu na Pomorzu i jeden z nielicznych w Polsce obiekt jest prawdziwą dumą naszych wędkarzy, którzy nie zapomnieli o trzecich urodzinach stanicy. Stąd też pomysł, by i tak napięty sportowy kalendarz Koła PZW "Jesiotr" wzbogacić o jeszcze jedną super imprezę wędkarską - Ogólnopolskie Zawody Spinningowe parami z łodzi "O Puchar Stanicy 2019" - nagrodę przechodnią Burmistrza Szczecinka Daniela Raka.

Wielkie łowienie na Trzesiecku (II edycja Pucharu) będzie miało miejsce w niedzielę 29 września.

- Wodowanie łodzi zaplanowaliśmy na godz. 5.30. Później tradycyjna odprawa i sygnał do rozpoczęcia zawodów - o godz. 7.00. Zmagania z rybami potrwają do godz. 13 - mówi "Miastu z Wizją" szef "Jesiotra" Andrzej Pilzek.

By wziąć udział w zawodach trzeba dokonać wpłaty w wys. 120 zł od pary (dla zawodników zgłoszonych do środy 25.09). Opłatę należy wnieść na konto Koła PZW „Jesiotr": Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddz. Szczecinek 62 8935 0009 1300 3259 2000 0010.

Osoba do kontaktu plus udzielania wszelkich informacji - Andrzej Pilzek, tel. 692 465 287

- Gwarantujemy atrakcyjne nagrody oraz gorący posiłek dla uczestników. Istnieje możliwość wypożyczenia łodzi - dodaje szef "Jesiotra".

Tekst i foto główne: Sławomir Włodarczyk

Grafika: PZW "Jesiotr"