Bieg Centaura już 5 września!

• Region
Miasto z Wizją / 17.08.2015 / Komentarze
Zaproszenie na biegową imprezę, która odbędzie się Białym Borze
To już trzecia okazja, aby zmierzyć się z 10. kilometrową trasą, biegnącą wyjątkowymi uliczkami Białego Boru. 5 września o godz. 10:00 spod siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej startuje tegoroczna edycja Biegu Centaura. Nie może Cię zabraknąć!

Już 5 września do Białego Boru zjadą wszyscy pasjonaci imprez biegowych. Tego dnia rozegrany zostanie bowiem trzeci Bieg Centaura. Ta ciekawa impreza odbywa się na białoborskich ulicach oraz pobliskich terenach rekreacyjnych. Nagrodą główną imprezy jest m.in.: Puchar Burmistrza Białego Boru.

Wyjątkową i ciekawą pamiątką z Biegu Centaura są zdjęcia uczestników imprezy, wykonane na mecie przez… jeden ze słynnych na cały kraj fotoradarów. Władze miasta podkreślają w ten sposób dystans do powszechnej opinii, głoszonej głownie przez amatorów szybszej jazdy.

Gdzie i jak zapisać się na Bieg Centaura? To nie powinno być problemem, ponieważ w tym roku organizatorzy przewidzieli możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w imprezie także drogą elektroniczną - pod tym adresem:

Dla grup zorganizowanych przewidziane są rabaty za wpisowe.

Szczegółowych informacji udziela Pani Sylwia Jędrzejczyk z białoborskiego Centrum Kultury i Rekreacji; telefonicznie, pod numerem 94 373 94 66 lub mailowo bck@bck-bialybor.pl.

foto: Burmistrz Białego Boru Paweł Mikołajewski z żoną Jolantą na mecie Biegu Centaura