Do siego roku od płetwonurków "Mureny"

Miasto z Wizją / 01.01.2020 / Komentarze
Noworoczne życzenia z wód jeziora Trzesiecko

W Nowy Rok 1 stycznia 2020 roku, w samo południe, członkowie Klubu Płetwonurków „Murena” po raz 27 przywitali Nowy Rok w wodach jeziora Trzesiecko. Tradycyjnie też pozdrowili mieszkańców Szczecinka.

– Składamy moc serdecznych życzeń noworocznych. Niech się spełnią Państwa najskrytsze marzenia – życzyli płetwonurkowie, odpalili race, wypili szampana (bezalkoholowego) i po chwili dali nura w otmęty naszego akwenu.

Kąpiel, a raczej ostatnie w tym roku nurkowanie trwało kilkanaście minut. Na powierzchni wody pozostały tylko kolorowe baloniki.

- Od wielu już lat w Sylwestra wchodzimy do wody i szukamy szczęścia - mówi "Miastu z Wizją" prezes "Mureny" Patryk Błażejewicz.

Jak podkreślił nasz rozmówca, nowy rok będzie dla "Mureny" bardzo pracowity.

- Mamy zaplanowanych masę zajęć, także związanych z czyszczeniem naszego jeziora - ujawnił.

Czego z kolei my życzyliśmy naszym sympatycznym badaczom podwodnych krain? Przede wszystkim zdrowia oraz tylu wynurzeń, co zanurzeń.