Dwaj dżentelmeni z damami i kradzionymi kwiatami

• Tv
Miasto z Wizją / 22.08.2016 / Komentarze
Amory na ulicy w biały dzień

W niedzielę 21 sierpnia przed godz. 16 operator monitoringu miejskiego "poprowadził" dwóch mężczyzn maszerujących ul. Wyszyńskiego i 28 Lutego. Obaj byli pijani i w towarzystwie nietrzeźwych dam.

W pewnym momencie jeden z nich poszedł "za róg" na prywatną posesję, oddał mocz i wielce zadowolony z tego faktu wrócił do towarzystwa.

Po przejściu kilkudziesięciu metrów pijani dżentelmeni doszli do wniosku, że nie wypada, by damy nie miały kwiatów. Skąd je wziąć? Najlepiej z przydomowego ogródka.

Nie zastanawiając się długo mężczyźni jeden po drugim wtargnęli na teren prywatnej, nazrywali bukiet kwiatów i dumni ze swojego uczynku wrócili do dam po czym kwiaty wręczyli swoim partnerkom.

- Po drodze mężczyźni mocno już "wstawieni" nadal spożywali alkohol - mówi "Miastu z Wizją" komendant Straży Miejskiej Grzegorz Grondys.

- Puszki po piwie rzucali na trawnik. Całe towarzystwo zostało zatrzymane przez patrol. Mężczyźni za nieobyczajne zachowanie i kradzież staną przed sądem. Damy też.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto/video: Straż Miejska