„Dzień Dobry Szczecinek” świętuje mały jubileusz

Miasto z Wizją / 22.07.2017 / Komentarze
W najbliższych dniach do Państwa domów trafi dziesiąty numer naszego miesięcznika. Życzymy miłej lektury

Miło jest nam poinformować, że właśnie ukazał się kolejny, lipcowy numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”, w którym nasi Czytelnicy znajdą najważniejsze informacje o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w naszym mieście. W tym czasie świętujemy także pierwszy mały jubileusz, bowiem jest to już dziesiąte wydanie miesięcznika.

Jednocześnie cieszymy się, że z miesiąca na miesiąc darzycie nas coraz większym zaufaniem, kontaktując się z nami i prosząc o pomoc lub interwencję w ważnych dla Was sprawach. Pozostałych czytelników zachęcamy do kontaktu m.in. za pośrednictwem e-maila, pisząc na adres dziendobryszczecinek@gmail.com

Przypomnijmy, że „Dzień Dobry Szczecinek” to inicjatywa skierowana do osób, które na co dzień nie śledzą internetowych serwisów informacyjnych. Teraz wiadomości te są dostarczane nieodpłatnie wprost do ich domów. Nasz miesięcznik to całkowicie bezpłatne kompendium wiedzy o bieżących inwestycjach oraz najistotniejszych sprawach ważnych dla miasta i jego mieszkańców.

„Dzień Dobry Szczecinek” to także propozycja dla dużych przedsiębiorców i właścicieli małych firm, którzy prowadząc swoją działalność, stawiają zarówno na jakość, jak i na skuteczną reklamę zapewniającą im szerokie grono odbiorców. Gwarantujemy im nie tylko konkurencyjną ofertę reklamową, ale także dotarcie do niemal każdego mieszkańca Szczecinka. Nasz miesięcznik, który ukazuje się obecnie w nakładzie 16 tys. egzemplarzy, każdorazowo jest nieodpłatnie dostarczany do mieszkań w całym mieście.

W najbliższych dniach do Państwa domów trafi kolejny numer miesięcznika „Dzień Dobry Szczecinek”. Życzymy miłej lektury.

Zachęcamy naszych Czytelników także do zajrzenia na str. 10 lipcowego wydania, gdzie czeka na Was krzyżówka z atrakcyjną nagrodą – voucherem na 100 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Reserved.

Redaktor naczelny
Marzena Góra