Gwiazdy Art Pikniku - Ania Rusowicz

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 10.07.2019 / Komentarze
Artystka wraz z zespołem zagra podczas pierwszego dnia imprezy - 19 lipca

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja szczecineckiego święta sztuki i muzyki. W drugiej połowie lipca przez trzy dni wspólnie będziemy bawić się na kolejnym Art Pikniku. VII edycja odbędzie się w dniach 19-20 lipca. Z całą pewnością największą atrakcją będą występy gwiazd tegorocznej imprezy. Wśród nich na scenie pojawi się Anna Rusowicz.

Artystka wraz z zespołem zagra dla nas w piątek, 19 lipca podczas pierwszego dnia Art Pikniku. Impreza, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy szczecineckim zamku. Wstęp na wszystkie wydarzenia związane z Art Piknikiem jest bezpłatny.

Ania Rusowicz to polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60 - tych i 70 - tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty w Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego. Występowała i nagrywała wraz z Davidem Podsiadło, Organkiem, Wojtkiem Mazolewskim, zespołem Raz Dwa Trzy, Maleńczukiem i wieloma innymi cenionymi artystami. Brała udział w wielu telewizyjnych wydarzeniach, festiwalach, koncertach takich jak np. Przystanek Woodstock czy Męskie Granie.

Tekst: Marzena Góra/SAPiK