Huczne otwarcie sezonu motocyklowego

  • Aktualności
Miasto z Wizją / 14.05.2019 / Komentarze
Wiele atrakcji i wspólna zabawa na Placu Koncertowym

W sobotę 18 maja członkowie Szczecineckiej Grupy Motocyklowej rozpoczną sezon 2019. Motocykliści przygotowali dla mieszkańców Szczecinka wiele atrakcji.

Tradycją stało się, że rozpoczęcie sezonu motocyklowego poprzedzone jest uroczystym nabożeństwem. Tak też będzie i w tym roku. Msza Święta rozpocznie się o godz. 11 w kościele pw. Bożego Miłosierdzia przy ul. Kołobrzeskiej.

Po zakończeniu nabożeństwa motocykliści przejadą na Plac Koncertowy przy osiedlu Zachód. Tam też będzie miała miejsce wspólna zabawa. Atrakcji będzie moc - koncerty zespołów Danger, Tequila Twist i Studia Wokalnego SAPiK. Będą też gry i zabawy dla dzieci, będzie też strefa do rozbicia namiotów.

 To nie wszystko. W trakcie imprezy zorganizowane zostaną licytacje oraz prowadzona będzie zbiórka pieniędzy. Wszystkie środki przeznaczone zostaną na pomoc w leczeniu Gabrysi.

Szczecineccy motocykliści i ich goście z całego kraju serdecznie zapraszają mieszkańców Szczecinka do wspólnej zabawy. Początek o godz. 13 na Placu Koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej.

Tekst i foto: Sławomir Włodarczyk

Grafika: Organizatorzy