Jerzy Hardie-Douglas, kandydat KO do Sejmu RP

• Tv
Miasto z Wizją / 08.10.2019 / Komentarze
Sednem programu Koalicji Obywatelskiej jest budowa lepszego, sprawniejszego państwa, które udźwignie wyzwania XXI wieku i będzie dobrze służyło naszym dzieciom

Motor. Atrybut wolności i stylu życia. Na motorze może jeździć praktycznie każdy i w każdym wieku. Droższym, tańszym. Co za różnica? Odskocznia od codzienności, pracy, czasami ględzenia otoczenia.

Przez 13 lat, będąc burmistrzem Szczecinka, starałem się stworzyć mieszkańcom naszego pięknego miasta infrastrukturę do uprawiania różnych form czynnego wypoczynku: spacerów, pływania, biegania, jazdy rowerem. W Szczecinku udało się to wspaniale.  Zawsze myślałem o ludziach starszych. Większość ludzi się kiedyś zestarzeje. Parlament to miejsce, w którym można systemowo zadbać o seniorów. By żyjąc dłużej nie byli skazani wyłącznie na obserwowanie rzeczywistości przez szyby okien swoich mieszkań.

Miasto z Wizją