Kandydat PS na radnego się zapędził

Miasto z Wizją / 03.10.2018 / Komentarze
Spółdzielnia "prostuje" Grzegorza Poczobuta

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Porozumienie” w Szczecinku zwrócił się do redakcji szczecineckich mediów o sprostowanie informacji o budowie boiska do siatkówki na osiedlu Kołobrzeska. O sprawie pisał Portal iszczecinek w artykule:

Oświadczenie Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Porozumienie” w Szczecinku

W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez Pana Grzegorza Poczobuta oświadczamy, że Miasto Szczecinek partycypowało w kosztach realizacji inwestycji pod nazwą „Budowa boiska do piłki siatkowej przy ul. Kołobrzeskiej”.

Fakt przekazania przez Miasto Szczecinek materiałów wykorzystanych podczas realizacji ww. inwestycji potwierdzony został stosownymi dokumentami, tj. protokołem i pokwitowaniem. Oryginały wymienionych dokumentów dostępne są w siedzibie Spółdzielni.

Niniejsze oświadczenie jest reakcją na nieprawdziwe informacje rozpowszechniane przez Pana Grzegorza Poczobuta. Tym samym Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Porozumienie” w Szczecinku, mają na uwadze polityczny wydźwięk działań Pana G. Poczobuta, oświadcza, że nie chce być mieszany w bieżący spór polityczny i łączony z jakimkolwiek ugrupowaniem. Jedynym powodem wydania niniejszego oświadczenia jest chęć przedstawienia stanu faktycznego w sprawie realizacji ww. inwestycji.

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Porozumienie” w Szczecinku

Tekst (opracowanie): Sławomir Włodarczyk