Koalicja Obywatelska dziękuje wyborcom za wsparcie i głosy

• Tv
Miasto z Wizją / 29.10.2018 / Komentarze
Miejscy radni oraz wiceburmistrz Daniel Rak jednocześnie zachęcali do wzięcia udziału w głosowaniu w II turze

W środę, 24 października w szczecineckim zamku odbyła się pierwsza powyborcza konferencja prasowa zorganizowana przez Koalicję Obywatelską. Udział w niej wzięli nowo wybrani miejscy radni, którzy uzyskali największe poparcie wśród mieszkańców w niedzielnych wyborach oraz wiceburmistrz Daniel Rak, kandydat KO na burmistrza Szczecinka.

Już za niespełna 2 tygodnie, podczas II tury wyborów samorządowych, to właśnie on będzie ubiegał się o najwyższy urząd w mieście. Przypomnijmy, że Daniel Rak odniósł zwycięstwo w I turze, zdecydowanie pokonując swoich kontrkandydatów. Do zwycięstwa, czyli uzyskania ponad 50 proc. poparcia zabrakło zaledwie kilkudziesięciu głosów.

Dziś miejscy radni oraz wiceburmistrz Daniel Rak dziękowali swoim wyborcom za okazane wsparcie i obdarzenie ich zaufaniem, a także zachęcali do wzięcia udziału w głosowaniu w II turze, która odbędzie się w niedzielę, 4 listopada.

Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra