Kolejny raz wybierzemy Mocarzy Gospodarczych

Miasto z Wizją / 13.02.2019 / Komentarze
Mieszkańcy mogą zgłaszać swoich kandydatów. Trwa przyjmowanie wniosków

W pierwszej połowie kwietnia poznamy laureatów tegorocznej, jubileuszowej XV edycji konkursu „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego”, organizowanego przez Zarząd Powiatu Szczecineckiego. O tym, kto tym razem zdobędzie tytuł Mocarza zadecyduje kapituła konkursu. Z kolei kandydatów pretendujących do nagrody może zgłosić każdy z mieszkańców naszego powiatu.

W tegorocznej edycji konkursu, wzorem lat ubiegłych, nagrody zostaną przyznane w kategorii przedsięwzięcie inwestycyjne roku (mikro i mały inwestor; średni i duży inwestor), najlepszy produkt roku (spożywczy; technologiczny, turystyczny i inne), najlepszy podmiot działający w usługach, udany debiut, osobowość gospodarcza roku oraz w kategorii pozagospodarczej: wydarzenie i osobowość roku. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 12 kwietnia podczas uroczystej gali.

Przypomnijmy. Celem konkursu jest przede wszystkim uhonorowanie firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy Ziemi Szczecineckiej w 2018 roku, a także uhonorowanie osoby, która w sposób ponadprzeciętny wpłynęła w minionym roku na rozwój gospodarczy powiatu, promocję rozwoju gospodarczego powiatu szczecineckiego i uhonorowanie wydarzenia, które w sferze pozagospodarczej w sposób szczególny przyczyniło się do promocji naszego regionu.

Każdy może zgłosić swojego kandydata, który naszym zdaniem w 2018 roku wyróżniał się w poszczególnych kategoriach. Aby to uczynić, należy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną (na adres k.oles@powiat.szczecinek.pl), bądź dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta mieszczącego się w budynku starostwa, w terminie do 15 marca 2019 r., zgłoszenie zawierające, w zależności od kategorii, określone dane – formularze zgłoszeniowe do poszczególnych kategorii dostępne są TUTAJ.

Tekst: Marzena Góra
Foto: Sławomir Włodarczyk