Komunikacja Miejska w sierpniu zawiesi dwa przystanki

Miasto z Wizją / 10.07.2019 / Komentarze
Autobusy tymczasowo nie będą zabierały pasażerów z punktów zlokalizowanych na wiadukcie wiodącym na Bugno

Dobiega końca budowa obwodnicy Szczecinka w ciągu drogi S11. Prace od jakiegoś czasu utrudniają zmotoryzowanym mieszkańcom poruszanie się po wybranych częściach miasta. Wkrótce roboty budowlane wymuszą także wprowadzenie chwilowych zmian w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej. Za niespełna miesiąc, od 7 sierpnia z rozkładów jazdy „znikną” tymczasowo przystanki zlokalizowane na wiadukcie przy ul. Koszalińskiej prowadzącym na Bugno.

- W związku z brakiem możliwości zawracania autobusów na ulicy Koszalińskiej (Wiadukt), od dnia 7 sierpnia do odwołania zawieszone zostają przystanki: Koszalińska/ Wiadukt I oraz Koszalińska/ Wiadukt II – czytamy w komunikacie Komunikacji Miejskiej.

-  Linie nr 2, 4, 6 i 7 w kierunku do i z Bugna ominą wyżej wymienione przystanki. Z kolei kursy linii nr 7 do pętli na Koszalińskiej/ Wiadukt zostają skrócone do przystanku Koszalińska/ Mechanik.

Ponadto kursy rozpoczynające się z przystanku Koszalińska (Wiadukt) swoją jazdę będą rozpoczynały z przystanku zlokalizowanym na os. Koszalińska.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk