Linia 14 zmienia godziny kursów, linia N zmienia przystanek

Miasto z Wizją / 19.09.2018 / Komentarze
Nowy rozkład jazdy autobusów Komunikacji Miejskiej obowiązuje od poniedziałku, 17 września

Mieszkańcy, którzy regularnie korzystają z usług szczecineckiej Komunikacji Miejskiej, powinni baczniej przyjrzeć się rozkładom jazdy. Od poniedziałku, 17 września zmianie uległy godziny odjazdów poszczególnych kursów linii 14.00.

Autobus linii nr 14 odjeżdżający z przystanku Polna/Białogardzka o godzinie 8.00 został przesunięty na godzinę 7.51. Z  kolei z osiedla Marcelin dotychczasowy kurs z godz. 8.20 został przesunięty na godzinę 8.13.

Jak zaznacza przewoźnik, powyższa zmiana podyktowana jest prośbą mieszkańców osiedla Marcelin oraz skomunikowaniem z linią nr 2.

To jednak nie jedyna „nowość”. Mała zmiana czeka też na pasażerów korzystających z nocnych kursów. Przystanek autobusowy dla linii N został przeniesiony i obecnie znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Koszalińskiej i Wiatracznej, przy Zespole Szkół Technicznych.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk