Małgorzata Ostrowska zaśpiewa w Szczecinku

Miasto z Wizją / 19.07.2017 / Komentarze
Piosenkarka zawitała do rodzinnego miasta i będzie gościem Art Pikniku

Jest rodowitą szczecinecczanką. Śpiewała m.in. w kultowej kapeli rockowej "Lombard". Jej przeboje nuciła cała Polska. Pani Małgorzata spełniała się również, jako aktorka - legendarna królowa Aba w filmie "Podróże Pana Kleksa". Zaśpiewała tam m.in. znaną "Meluzynę".

Długo by jeszcze wymieniać dokonania muzyczne dziewczyny ze Szczecinka. Wszystko o karierze piosenkarki możemy przeczytać na Jej stronie internetowej: www.ostrowska.pl

Piosenkarka rzadko występuję przed szczecinecką publicznością. Ostatni raz z koncertem gościła nad Trzesieckiem w niedzielę 20 czerwca 2010 roku. Wspólnie z inną znaną postacią polskiej sceny muzycznej - gitarzystą Piotrem Zanderem (wspólnie występowali m.in. w "Lombardzie") uświetniła jubileusz 700 urodzin Szczecinka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego koncertu.

Dziś (sobota 22 lipca) Małgorzata Ostrowska znów dla nas zaśpiewa, dla Szczecinka - w Art. Pikniku. Pani Małgorzacie towarzyszyć będzie Piotr Zander. Początek koncertu o godz. 18.30 na scenie przy Zamku Książąt Pomorskich.

Na zdjęciach: Koncert  20 czerwca 2010 roku - osiedle Zachód