Mamy dla Was vouchery na wodne przejażdżki

Miasto z Wizją / 15.07.2017 / Komentarze
W weekend będzie można poszaleć na m.in. dmuchanym bananie i kanapie

W sobotę 22 lipca do Szczecinka zjedzie wielu znamienitych gości. Wszystko za sprawą I edycji Festiwalu Motorowodnego. Na wszystkich czeka wspólne pływanie, integracja, grillowanie, pokazy, zawody, wystawy sprzętu motorowodnego, koncerty, strefa dla dzieci w ramach festiwalu Art Piknik i wiele innych atrakcji. Odbędą się także zawody pn. Mistrz Steru, a w nim: rekreacyjne zawody na najlepszego sternika przeprowadzone w dwóch kategoriach: I motorówki, II skutery wodne oraz dynamiczne zawody, w których każdy sternik motorowodny może sprawdzić swoje umiejętności. Nie mogłoby obyć się także bez Slalomu Motorówek i Skuterów. Będą również Pokazy Motorowodne - Parasailning, czyli pokazy sprzętu motorowodnego, przejażdżki łodziami motorowymi na wodnych dmuchańcach holowanymi za motorówką (banany, kanapy, koła), a także nauka jazdy na nartach wodnych i wakeboardzie za motorówką oraz holowanie narciarzy, czyli pokazy pływania narciarzy wodnych za motorówką.

Dla naszych Czytelników, którzy planują w najbliższą sobotę wziąć udział w festiwalu, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania mamy cztery vouchery – dwa na przejażdżkę dmuchanym bananem oraz dwa na przejażdżkę dmuchaną kanapą (holowane za motorówką). Aby wziąć udział w zabawie wystarczy dziś (17.07) najpóźniej do godz. 15.00 wysłać do nas maila na adres mg@miastozwizja.pl w treści wiadomości wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu, a także „banan” lub „kanapa” w zależności od tego, na czym chcielibyście poszaleć podczas wodnej przejażdżki. Wśród osób, które przyślą do nas wiadomość, rozlosujemy wspomniane cztery nagrody. O wygranej zwycięzców poinformujemy telefonicznie. Fundatorem nagrody jest SzLOT.

Tekst: Marzena Góra
Foto: youtube.com