Miasto sprzeda 8 atrakcyjnie położonych nieruchomości

Miasto z Wizją / 16.06.2017 / Komentarze
Kup działkę, wybuduj się, zamieszkaj, otwórz działalność gospodarczą - ceny przystępne

Miasto wszczęło procedurę przygotowania do sprzedaży 8 atrakcyjnie położonych nieruchomości. Działki są przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług, również zabudowę komercyjną.

Działka budowlana o powierzchni 536 m2 będzie niebawem do kupienia przy ul. Derdowskiego. Cena wyjściowa to 49 tys. zł.

Chętni do wybudowania się i zamieszkania przy ul. Wodociągowej będą mogli kupić działkę o pow. 1619 m2. Cena - 129 tys. zł.

Miasto zamierza też sprzedać kolejne dwie działki budowlane położone przy ul. Lipowej (248 m2 - 60 tys. zł) oraz przy ul. Gałczyńskiego na osiedlu Marcelin. Tam za posesję o pow. 859 m2 trzeba będzie zapłacić 55 tys. zł.

Do kupienia będą również 4 niezabudowane działki przeznaczone pod działalność gospodarczą. Będzie można wybudować na nich m.in. obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Wszystkie nieruchomości są włączone do obszaru Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Trzy z nich zlokalizowane przy ul. Łukasiewicza o pow. 5000 m2 (każda) każda wyceniono na 195 tys. zł (każdą).

Z kolei za "przemysłową" posesję o pow. 2,6 ha zlokalizowaną przy ul. Harcerskiej przyszły biznesmen będzie musiał zapłacić 974,1 tys. zł.

Miasto sprzeda również - w trybie bezprzetargowym - na poprawę warunków zagospodarowania trzy działki o pow. 484 m2, 43 m2 i 51 m2, położone przy ul. Szczecińskiej i Armii Krajowej. Cena odpowiednio: 47,2 tys. zł, 5,9 tys. zł oraz 7 tys. zł.