Miasto zachęca do kupna nieruchomości

Miasto z Wizją / 28.01.2020 / Komentarze
Działki pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną i usługową

Miasto sprzedaje atrakcyjnie położone nieruchomości. W marcu na przetarg trafią dwie działki o łącznej pow. 7388 m2 przy ul. Kaszubskiej.

Cena wyjściowa działki przeznaczonej od zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub zabudowę usługową, to 910 tys. zł.

Do kupienia (przetargi pod koniec lutego) są też dwie działki o łącznej pow. 635 m2, położone przy ul. Szczecińskiej, przeznaczone pod zabudowę usługową. Cena wywoławcza nieruchomości - 56 tys. zł.

Działkę pod zabudowę usługową z dopuszczeniem lokali mieszkalnych można kupić przy ul. 1 Maja. Nieruchomość o pow. 608 m2 wyceniono (cena wywoławcza na przetargu) na 130 tys. zł.

Przedsiębiorcy, którzy zamierzają wybudować obiekty produkcyjne, składy czy magazyny mogą kupić nieruchomość o pow. 3640 m2 położoną przy ul. Kwiatowej. Cena wyjściowa - 200 tys. zł.

Do kupienia "od niepamiętnych czasów" jest też działka położona przy ul. Słowiańskiej. Przed laty stał na niej "Dom Młodego Robotnika". Nieruchomość o pow. 1827 m2 wyceniono na 350 tys. zł (o blisko 50 tys. zł mniej, niż w poprzednim przetargu).

Ceny działek podajemy w netto - do ceny ustalonej w przetargu zostanie  doliczony podatek VAT w stawce obowiązującej w dniu podpisania umowy notarialnej.