Mieszkańcy Szczecinka ścigani przez policję

Miasto z Wizją / 02.05.2016 / Komentarze
Na "czarnej" liście - 18, w tym 2 kobiety

Zachodniopomorska policja poszukuje przestępców. Lista jest wielce pokaźna. Figuruje na niej również 18 mieszkańców Szczecinka i powiatu szczecineckiego, w tym 2 kobiety. Powód i zarzuty? Głównie oszustwa i kradzieże.

Weteranem na policyjnej "czarnej" liście jest mieszkaniec osiedla Zachód poszukiwany od 26 maja 2009 roku za dokonanie licznych oszustw i wyłudzeń. Z kolei "debiutanci" to dwaj przestępcy ścigani przez policję od tego roku: 33-letni mieszkaniec ul. Mierosławskiego ścigany za kradzież (poszukiwany od 29 stycznia) oraz 45-letni mieszkaniec ul. Połczyńskiej ścigany za oszustwo (poszukiwany od 2 marca br.).

Szczegóły oraz pełna lista osób poszukiwanych w województwie zachodniopomorskim, Szczecinku i w powiecie szczecineckim dostępna jest na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji:

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie