Motoorkiestra z SCS Clubem

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 07.01.2019 / Komentarze
Moc motoryzacyjnych atrakcji na Placu Kamińskiego

Przed nami XXVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, tym razem przebiegający pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”. W najbliższą niedzielę, 13 stycznia w kinie Wolność oraz w innych punktach miasta i w okolicy odbędzie się szereg wydarzeń wspierających tę szlachetną inicjatywę.

Tego dnia zdecydowanie warto odwiedzić Plac Kamińskiego przy ul. Mickiewicza, gdzie od godz. 12.00 na wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości tradycyjnie czekać będzie moc motoryzacyjnych atrakcji.

Będą to m.in. wystawa motocykli zorganizowana przez SGM Szczecinek, pokaz Desteuction Derby i przejażdżki drift taxi, na które zapraszają nas SCS Szczecinek oraz Stowarzyszenie 4x4, pokaz i ekspozycja pojazdów Ochotniczej Straży Pożarnej z Gwdy Wielkiej i przejażdżki konne dla dzieci, zorganizowane przez Ranczo PANDEROSSA. Każdy będzie miał także okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie fotoradarem Straży Miejskiej.

Tekst: Marzena Góra

Foto: S. Włodarczyk

Wideo: WOŚP - 2018

Grafika: SCS Club