Na basen od 1 lipca

Miasto z Wizją / 29.06.2015 / Komentarze
Wszystko wskazuje na to, że już od najbliższej środy, 1 lipca 2015r. baseny zostanie oddany do dyspozycji odwiedzających. W chwili obecnej zakończono już niemal wszystkie prace, zaplanowane na tegoroczny przestój technologiczny.
Tradycyjnie już, raz do roku na szczecineckim basenie odbywa się przestój technologiczny. W tym czasie realizowane są prace remontowe i adaptacyjne, których przeprowadzenie nie jest możliwe w trakcie całorocznej, nieprzerwanej pracy obiektu. Przypomnijmy, że pływalnia była niedostępna od 15 czerwca 2015r.

W trakcie tegorocznego przestoju, poza konserwacją urządzeń oraz zaplanowanymi naprawami odbyły się także prace adaptacyjne, niezbędne do zrealizowania i zamontowania kolejnej niespodzianki, jaką spółka AQUA-TUR przygotowała dzięki sugestiom gości.

Ważność wcześniej wykupionych biletów oraz karnetów wydłużona zostanie o czas zamknięcia obiektu.

info: AQUA-TUR Sp.z o.o

Polecamy również: