Na zamku wystąpi Lilit Minasyan

• Tv
Miasto z Wizją / 10.06.2017 / Komentarze
Koncert odbędzie się w ramach recitalu dyplomowego młodej artystki

Dziś (wtorek, 13 czerwca) w szczecineckim zamku odbędzie się wyjątkowy koncert, na który wszystkich słuchaczy zaprasza mieszkanka naszego miasta - młoda wokalistka, którą mogliśmy usłyszeć na niejednym festiwalu i której właściwie każdy występ odejmuje mowę słuchaczom. Tego dnia o godz. 18.00 odbędzie się recital dyplomowy Lilit Minasyan - uczennicy wydziału śpiewu z klasy dr. Patrycji Stróżyk ze Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga.

Program artystyczny będzie się składał z dwóch części – repertuaru klasycznego oraz repertuaru rozrywkowego. Młodej artystce na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie: Anna Mendonca - klawisze, Tomasz Hepner – instrumenty perkusyjne, Jarosław Dowłaszewicz – bas, Sebastian Wojgienica – gitara elektryczna, Andrzej Anderman – trąbka, Adam Szmurło – saksofon i Rafał Mizdalski – puzon.

Tekst: Marzena Góra
Foto: archiwum