• Aktualności
Miasto z Wizją / 27.05.2017 / Komentarze
Super walka do ostatniego seta. Ping pongiści zakończyli sezon

Dobiegła końca mająca wieloletnią tradycję kolejna edycja Grand Prix Szczecinka w tenisie stołowym.

Dziś (sobota 27.05) hala Ślusarnia po raz ostatni w tym sezonie gościła najlepszych tenisistów powiatu oraz szczecineckiej ligi amatorskiej. Rywalizowali oni w turnieju finałowym, by wyłonić mistrzów na rok 2017.

- Przed zawodami w obu kategoriach: Open oraz +50 sytuacja na czołowych lokatach była tak wyrównana, że właśnie ten turniej miał decydować o końcowej kolejności.

W kat. Open w finale spotkali się dwaj najlepsi zawodnicy: Kamil Kiljanek oraz Adam Radziński. Tego dnia zdecydowanie lepszy okazał się Kiljanek, który pokonał rywala 3:0 i zapewnił sobie triumf w całym cyklu. Na najniższym stopniu podium uplasował się Patryk Lewandowski.

W kat. + 50 zwyciężył Andrzej Krawczyk przed Emilem Barnasiem, który po raz pierwszy w karierze dotarł do finału oraz debiutującym w rozgrywkach Krzysztofem Podziawo.
Dotychczasowy lider - Antoni Biedziuk, pomimo absencji z powodu kontuzji utrzymał swoją pozycję, z powodu słabszego występu współlidera Andrzeja Mysłowskiego, który uplasował się na czwartym miejscu.