Pierwszy weekend lipca - będzie się działo

• Tv
Miasto z Wizją / 01.07.2015 / Komentarze
Plac koncertowy przygotowany, bilety prawie wysprzedane, artyści zapewne już pakują walizki. W najbliższy weekend na szczecineckim placu koncertowym Polo TV Hit Festival.

Wakacje letnie trwają już od kilku dni. Spora część mieszkańców Szczecinka wyjeżdża na zaplanowane wcześniej urlopy. Na tych, którzy letni wypoczynek postanowili spędzić w naszym mieście, czeka spora dawka atrakcji. Najbliższy weekend wypełniony jest wielkimi imprezami, w których udział weźmie kilkanaście tysięcy osób. Jednym z takich wydarzeń jest Polo TV Hit Festival. Postanowiliśmy zapytać Łukasza Koczana - Zastępcę Dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury o to, na co mogą liczyć Ci, którzy odwiedzą nasze miasto w najbliższy weekend.

Wszystkich zmotoryzowanych turystów, którzy na zbliżający się weekend wybierają się do Szczecinka na II Polo Tv Hit Festiwal oraz VI Międzynarodowy Festiwal Balonowy o Memoriał K. Hummela informujemy, że podczas trwania tych imprez udostępnione zostaną zapasowe miejsca parkingowe.

Poniżej lista parkingów, z których można będzie skorzystać:
1) parking przy Bricomarche, ul. Kołobrzeska 1
2) parking przy Tesco, ul. Koszalińska 82