Piłkarskie emocje na Stadionie Miejskim

Miasto z Wizją / 17.06.2019 / Komentarze
Finały Zachodniopomorskiej Ligi Młodzików

Piłkarze MKP w sobotę zakończyli rozgrywki w IV lidze, w sezonie 2018/2019. Nie oznacza to jednak końca emocji piłkarskich w Szczecinku. Tych z pewnością nie zabraknie we wtorek 18 czerwca.

- Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej po raz kolejny docenił Szczecinek i powierzył nam organizację dwóch meczów finałowych w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego i Młodszego. Mecze rozegrane zostaną we wtorek 18 czerwca na głównej płycie Stadionu Miejskiego im. Kazimierza Czesława Lisa - mówi "Miastu z Wizją" Dariusz Mazur, zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pierwsi na boisko wyjdą finaliści Ligi Młodzika Starszego. O godz. 16 rozpocznie się mecz Akademii Piłkarskiej Szczecinek z Akademią Pogoni Szczecin. Z kolei piłkarze grający w lidze Młodzika Młodszego rozegrają swój finał o godz. 17.30. W walce o trofeum zmierzą się Akademia Pogoń Szczecin z Gwardią Koszalin. Oba mecze rozegrane zostaną w systemie 2x30 minut.

Zapraszamy kibiców, emocji piłkarskich z pewnością nie zabraknie. Wstęp na mecze finałowe jest wolny.