Po 50 latach powtórnie powiedzieli sobie "tak"

Miasto z Wizją / 07.10.2018 / Komentarze
Złote Gody. Na ślubnym kobiercu Państwo Feliksa i Remigiusz Bieguńscy

Dziś (piątek 5.10) w Urzędzie Stanu Cywilnego miała miejsce wzruszająca uroczystość. Państwo Feliksa i Remigiusz Bieguńscy po wspólnie przeżytych ze sobą małżeńskich 50 latach powtórnie stanęli na ślubnym kobiercu. Wszystko po to by odnowić przysięgę małżeńską.

Dostojni Jubilaci związek małżeński zawarli w sobotę 27 stycznia 1968 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczecinku.

Prowadząca uroczystość szefowa szczecineckiego USC zacytowała słowa Roberta Pauleta: "Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile, lecz po czasie jej trwania".

Jaka jest recepta na szczęśliwe pół wieku razem? Jak ujawnił Dostojny Jubilat, przede wszystkim uczucie, wyrozumiałość, cierpliwość i umiejętność wybaczania.

Państwo młodzi wychowali trojkę dzieci - córkę i dwóch synów. Doczekali się też siedmioro wnucząt i pięcioro prawnucząt.

Gratulacje dostojnym jubilatom złożył burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. Wręczył też małżonkom Medale "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Były podziękowania jubilatów, życzenia i kwiaty od rodziny i przyjaciół oraz tradycyjny kieliszek szampana.