"Po latach", czyli dawnych wspomnień czar

Miasto z Wizją / 11.07.2017 / Komentarze
Niezwykłe spotkanie byłych sportowców, trenerów i działaczy. Tam naprawdę warto być!

Szczecinek sportem stoi. To nie metafora, to najprawdziwsza prawda. Od ponad 70 lat kluby sportowe nad Trzesieckiem wychowały całe rzesze zawodników, którzy odnosili sukcesy na arenach sportowych regionu, kraju, Europy a nawet świata. Mieliśmy i nadal mamy nie tylko Mistrzów Polski, ale też i globu. Np. w żeglarstwie, akrobatyce sportowej czy kickboxingu.

Seniorzy - sportowcy postanowili się skrzyknąć, spotkać i powspominać stare, piękne czasy młodości i sportowych sukcesów. Spotkanie pod sympatyczną nazwą: "Po latach" będzie miało miejsce w sobotę 12 sierpnia na terenach rekreacyjnych hali sportowej "Ślusarnia". Początek o godz. 16.

- Będzie to spotkanie trzech pokoleń sportowców, trenerów i działaczy sportowych, którzy od lat 50. reprezentowali i nadal reprezentują nasze miasto na krajowych i zagranicznych arenach sportowych - zachęcają organizatorzy wchodzący w skład grupy inicjatywnej: Andrzej Krawczyk, Janusz Paszkiewicz, Stanisław Stachelczyk i Dariusz Mazur.

- Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu prosimy o kontakt telefoniczny i potwierdzenie do dn. 20 lipca swojego uczestnictwa.

Aby wyrazić akces w spotkaniu trzeba się skontaktować z organizatorami. Są oni dostępni pod nr tel.

607 197 127 – Stanisław Stachelczyk

603 237 617 – Andrzej Krawczyk

667 102 827 – Dariusz Mazur

- Jako pomysłodawcy i organizatorzy chcemy, aby środowisko sportowe reprezentowane było przez przedstawicieli wszystkich dyscyplin sportowych i klubów, które działały w Szczecinku na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat - czytamy w zaproszeniu.

Tekst: Sławomir Włodarczyk

Foto: computerwekly.com