Przyszli dziennikarze o MKP Szczecinek

• Tv
Miasto z Wizją / 09.08.2018 / Komentarze
Studenci Uniwersytetu Łódzkiego w gościnie nad Trzesieckiem

Studenci katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego w tegoroczne wakacje stanęli gościną w Szczecinku.

- Stacjonując w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym uczestniczyli w trzytygodniowych warsztatach dziennikarskich - mówi Piotr Rozmus, rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego.

- Młodzi ludzie pod okiem opiekuna, wykładowcy oraz  byłego pracownika Telewizji Polskiej Wojciecha Barczaka uczyli się reporterskiego rzemiosła. Odwiedzili wiele pięknych i atrakcyjnych  miejsc naszego powiatu, przy okazji poszukując interesujących osób, z którymi mogliby porozmawiać. Każdy ze studentów sam musiał wybrać temat i zrealizować materiał. W ten oto sposób powstało kilkanaście ciekawych filmów.

Dziś prezentujemy jeden z nich zatytułowany: "Lepiej grac na górze czwartej ligi".

Realizacja filmu: Błażej Jachimski, zdjęcia: Wojciech Barczak, montaż: Witold Pietkiewicz.

Film opublikowany przez Szymona Bibika - Akademia Piłkarska Szczecinek