Radni pożegnali się z ratuszem

• Tv
Miasto z Wizją / 14.11.2018 / Komentarze
Zmiany w budżecie miasta i w statutach szczecineckich osiedli mieszkaniowych

Dziś (środa 14.11) na ostatniej w kadencji 201-2018 sesji spotkała się Rada Miasta. Na sali obrad zasiadło 18 radnych.

Radni "zmierzyli" się z 17 punktami. Po rozpoczęciu sesji dokonali zmian w tegorocznym budżecie miasta i w wieloletniej prognozie finansowej na lata 2018-2025.

W dalszej części obrad rada podjęła decyzje o zmianie statutu szczecineckich osiedli mieszkaniowych: Zachód I, Zachód II, Koszalińska - Kołobrzeska, Mierosławskiego - Wiatraczna, Wodociągowa - Rzeczna, Słowiańska - Łódzka, Kopernika - Winniczna, Centrum, Mickiewicza - Chełmińska, Szczecińska - Gdańska, Pilska - Raciborki oraz Trzesieka.

Na koniec nadzwyczajnego posiedzenia radni zapoznali się z informacją Burmistrza Szczecinka w sprawie podmiotów, w których jest wykonywana kara ograniczenia wolności oraz praca społecznie użyteczna, zobowiązanych do przyjęcia skazanych w celu wykonywania w/w prac w 2019 roku.

Video/montaż: Andrzej Remus