Rozmawiali o Szczecinku i jego przyszłości

Miasto z Wizją / 08.10.2018 / Komentarze
Kandydaci na radnych Koalicji Obywatelskiej wśród mieszkańców naszego miasta

Sobota była pracowitym dniem dla kandydatów na radnych szczecineckiej Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta i Powiatu Szczecineckiego. W różnych częściach miasta spotykali się z mieszkańcami Szczecinka namawiając ich by szli do wyborów i głosowali za dalszym, szybkim rozwojem miasta.

Na Placu Wolności przed ratuszem z mieszkańcami Szczecinka rozmawiali m.in.: Marcin Kaszewski, Marcin Bocheński, Krzysztof Zawada, Renata Rak, Lidia Pieńkos, Katarzyna Balon, Paulina Peciak-Nazarewska, Maciej Kaźmierski, Jacek Lesiuk i Jerzy Kania.

Nie mogło też zabraknąć kandydata KO na burmistrza Szczecinka Daniela Raka.

- Mieszkańcy chętnie rozmawiają i wymieniają sie uwagami na temat funkcjonowania miasta - powiedział nam wiceburmistrz D. Rak.

- Przeważająca większość z nich jest za dalszym, szybkim rozwojem Szczecinka. Usłyszałem na ten temat wiele ciepłych słów. Przekonywano mnie również, bym, gdy zostanę wybrany burmistrzem, zdecydowanie kontynuował politykę obecnego burmistrza. Ona się mieszkańcom podoba, Szczecinek, jak twierdzą, pięknieje z dnia na dzień i są z naszego miasta dumni.

Były nie tylko pochwały. Kandydaci na radnych dowiedzieli się m.in. jak wiele jest jeszcze pracy i co należy, zdaniem mieszkańców zmienić, od czego odstąpić, a co kontynuować.

- Mam za sobą wiele spotkań z mieszkańcami, również w ich domach. Jestem dumny, że tak bardzo interesują się losem naszego miasta i zarazem jasno artykułują swoje oczekiwania. Zrobię wszystko, by jako radny Rady Miasta, tak jak dotąd, wcielać je w życie - mówi "Miastu z Wizją" Marcin Kaszewski.

Spotkania kandydatów Koalicji Obywatelskiej z mieszkańcami będą kontynuowane. Jak zapewnił nas Daniel Rak, nie tylko przed wyborami. Jeszcze więcej będzie ich po wyborach - zapewnia nasz rozmówca.