Szczecinecki Maraton MTB - trwają zapisy

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 15.03.2019 / Komentarze
Do dziś uczyniło to już 21 osób, m.in. z Bydgoszczy, Bogdańca, Sianowa, Koszalina, Okonka, Piły i Szczecinka

Poprzednie trzy edycje Szczecineckiego Maratonu MTB okazały się wielkim sukcesem sportowym i organizacyjnym. To zachęciło członków Stowarzyszenia "Rowerowy Szczecinek" do organizacji kolejnej imprezy.

Już wiadomo, że tegoroczny IV Maraton MTB odbędzie się w niedzielę 1 września. Podobnie jak w poprzednich latach miłośnicy terenowej jazdy rowerem po podszczecineckich bezdrożach spotkają się na Placu Koncertowym przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Zachód. Tam utworzone zostanie miasteczko kolarskie. Start do Maratonu (dystans Mini 35-40 km oraz dystans MEGA 66-60 km) nastąpi o godz. 11.

Chętni do udziału w tej niezwykle atrakcyjnie zapowiadającej się imprezie kolarskiej mogą wyrazić swój akces. Wystarczy odwiedzić stronę internetową:

https://dostartu.pl/iv-szczeciniecki-maraton-mtb-v3125.pl.html?fbclid=Iw...

i tam dokonać rejestracji. Do dziś uczyniło to już 21 osób, m.in. z Bydgoszczy, Bogdańca, Sianowa, Koszalina, Okonka, Piły i Szczecinka.  

- Ideą organizacji maratonu MTB w Szczecinku jest naturalnie promocja miasta i jego okolic, jako sprzyjających turystyce rowerowej i zachęcanie do aktywności fizycznej szerokiego grona osób - podkreśla Stowarzyszenie "Rowerowy Szczecinek".

Nasza fotorelacja z III Szczecineckiego Maratonu MTB dostępna jest pod adresem:

http://www.miastozwizja.pl/trzeci-maraton-mtb-wyniki

Tekst i foto: Sławomir Włodarczyk

Wideo: Zapowiedź IV Szczecineckiego Maratonu MTB - Jarek Dąbrowski