Szczecinek o poranku w domach Polaków

• Tv
Miasto z Wizją / 13.10.2018 / Komentarze
TVN Meteo w gościnie nad Trzesieckiem

Sobotnią aurę w Szczecinku mamy piękną. O tym jak piękną mogą przekonać się telewidzowie w całej Polsce. Wszystko za sprawą dziennikarzy TVN Meteo, którzy goszczą dziś nad Trzesieckiem. Prognozy pogody oraz uroki Szczecinka i Zamku Książąt Pomorskich emituje Program "Dzień Dobry TVN". Aurę zapowiada red. Bartosz Jędrzejak.

- Byłem w Szczecinku dziesięć lat temu, również w okolicy zamku, a raczej jego ruin. To niesamowite jak miasto zmieniło się przez dekadę. Możecie być ze swojego Szczecinka dumni - mówi "Miastu z Wizją" Pogodynek TVN.

Jak nam powiedział pan Bartek, weekend na Pojezierzu Drawskim będzie przypominał weekendy sierpniowe. - W sobotę i niedzielę w Szczecinku i nad okolicznymi jeziorami będzie słonecznie i bardzo ciepło. Termometry pokażą nawet 23-25 st. C.

Ekipie "Dzień Dobry TVN" towarzyszą m.in. akrobatki z AKS "Darzbór" Szczecinek i ciężarowcy. Swoje umiejętności kulinarne prezentują kucharze Centrum Konferencyjnego "Zamek" - same pyszności, palce lizać. Wejścia "na żywo" ze Szczecinka będą emitowane w "Dzień Dobry TVN" do godz. 11.

Od kilku już lat do Szczecinka chętnie zaglądają prezenterzy pogody stacji TVN. Nad Trzesieckiem gościli już: Omena Mensah (trzykrotnie), Weronika Dialo, Tomasz Wasilewski, Maciej Dolega i Anna Mec. Dziś gości u nas Bartosz Jędrzejak.

Tekst, foto, wideo: Sławomir Włodarczyk