Szczecinek okiem reżysera Andrzeja Kałuszki

• Tv
Miasto z Wizją / 25.07.2017 / Komentarze
Czy Szczecinek jest „wdzięcznym i łatwym” miastem do wypromowania?

Od kilku tygodni w różnych zakątkach Szczecinka spotkać można ekipę filmową Graffiti Films, która kręci zdjęcia do spotu promującego nasze miasto. Tego zadania podjął się znany reżyser, scenarzysta i autor muzyki filmowej Andrzej Kałuszko. Filmowcy nie tylko zatrzymują w kadrze przyrodnicze walory naszego miasta, ale także uczestniczą w wielu wydarzeniach kulturalnych, jakie w ostatnim czasie są organizowane nad Trzesieckiem. W miniony weekend, podczas V edycji Art Pikniku, odwiedzili nas oni po raz ostatni przed powrotem do Warszawy, gdzie zajmą się montażem i produkcją reklamowego spotu. Czy Szczecinek jest „wdzięcznym i łatwym” miastem do wypromowania? Co zobaczymy w spocie? Które miejsca zdecydowanie warto pokazać? O to zapytaliśmy reżysera Andrzeja Kałuszkę.

Rozmawiała: Olga Fieducik
Tekst, zdjęcia, montaż: Marzena Góra