Szczecinek w oku kamer TV HOOKA

• Tv
Miasto z Wizją / 19.11.2019 / Komentarze
Znakomity obraz zawodów wędkarskich Trophy 2019

Kilka dni temu w artykule: "Głośno o Szczecinku. Zawody Trophy 2019 sportowym, marketingowym i wędkarskim przebojem sezonu"

pisaliśmy o artykułach, które ukazały się w prasie wędkarskiej: "Wiadomościach Wędkarskich i "Wędkarskim Świecie" Dotyczyły one październikowych zmagań najznakomitszych wędkarzy z kraju i za granicy w zawodach na jeziorach Trzesiecko i Wierzchowo.

Ale nie tylko dziennikarze prasowi w tamtych dniach gościli w Szczecinku i pływali po naszych jeziorach. Również operatorzy HOOKATV - pierwszej w Polsce telewizji wędkarskiej. Ich dorobek możemy już podziwiać. Jest na co popatrzeć - Szczecinek widziany z tafli jeziora Trzesiecko.

Od siebie dodajmy, ze Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna szykuje się już do czwartek edycji zawodów Trophy Szczecinek. Odbędą się one w dniach 15-18 października 2020 r. tradycyjnie już na jeziorach Trzesiecko i Wierzchowo.

Wideo: HOOKA TV