Trwają prace budowlane przy SP 7

Miasto z Wizją / 19.08.2015 / Komentarze
Wszystko wskazuje na to, że prace przy budowie tzw. aneksu lekkoatletycznego przy hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 zakończą się w zaplanowanym przez miasto terminie.
Warto przypomnieć, że długo oczekiwany przez szczecineckich sportowców obiekt będzie posadowiony nieopodal północnego skrzydła obecnej hali. Aneks wyposażony zostanie w 4-torową bieżnię o długości 60 metrów, skocznię w dal oraz profesjonalne stanowisko do skoku wzwyż.Zostaną też wyremontowane sanitariaty oraz całe zaplecze socjalne.

Po ukończeniu tej inwestycji  szczecineccy lekkoatleci z pewnością będą mieli powody do satysfakcji, tym bardziej że to kolejny obiekt tego typu - po tartanowej bieżni w Gimnazjum nr 2 - sfinansowany przez miasto w tym roku.

Finał robót prowadzonych przez firmę „Mirtech” z Czarnkowa zaplanowano na 31 sierpnia 2016 r.

inf., fot. Tomasz Czuk