Trwają przygotowania do IV Jarmarku Świątecznego

Miasto z Wizją / 08.12.2018 / Komentarze
Rozpocznie się on w najbliższy czwartek, 13 grudnia

Już w najbliższy czwartek, 13 grudnia w centrum miasta rozpocznie się czwarty już Jarmark Świąteczny, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miasto z Wizją. Przygotowania do świątecznego wydarzenia idą pełną parą. Na placu przed ratuszem pojawiły się już także drewniane domki, z których – podobnie jak w minionym roku – odbywać się będzie sprzedaż rękodzieła, świątecznych przysmaków i regionalnych produktów.

Wydarzenie to, podobnie jak w minionym roku, adresowane jest do wszystkich mieszkańców i przyjezdnych gości, którzy chcą choć na chwilę wyjść z domu i wspólnie z rodziną oraz znajomymi wprawić się w wyjątkowy świąteczny nastrój. W trakcie Jarmarku na wszystkich odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji – oczywiście w bożonarodzeniowej oprawie.

Przez pierwsze trzy dni Jarmarku – w czwartek, piątek oraz w sobotę - w godzinach od 10 do 18 będziemy mieli okazję odwiedzić liczne stoiska, na których lokalni i przyjezdni twórcy zaprezentują nam efekty swojej pracy. Na świątecznych kramach nie zabraknie zarówno rękodzieła, jak i smacznych potraw. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby pomyśleć o swoim świątecznym drzewku i niepowtarzalnych dekoracjach, które ozdobią nasze choinki.

Kulminacja wydarzeń odbywających się w ramach tegorocznego Jarmarku Świątecznego czeka nas w niedzielę, 16 grudnia. Na Placu Wolności od godz. 13.00 trwać będą liczne występy sceniczne, które oczywiście utrzymane będą w świątecznym klimacie. Sceniczne atrakcje przeplatać się będą z licznymi konkursami, w których uczestnicy będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody, w tym m.in. żywe choinki!

Tekst, zdjęcia: Marzena Góra