Ukazał się drugi singiel zespołu Tequila Twist

• Tv
Miasto z Wizją / 07.12.2019 / Komentarze
Muzycy kończą także pracę nad swoim debiutanckim albumem

Szczecinecka scena muzyczna z roku na rok powoli się rozrasta. Nie tylko istniejące już zespoły stale się rozwijają odnosząc kolejne sukcesy, ale także powstają nowe formacje. Jedną z nich jest zespół o nazwie Tequila Twist, który w kwietniu tego roku oficjalnie rozpoczął swoją muzyczną działalność. Tworzą go Grzegorz Moroz (gitara i wokal), Maja Dowlaszewicz (perkusja) i Kamil Jurczak (bas). Od tego czasu grupa zagrała już kilkanaście koncertów. Artyści nagrali także i 1 października podzielili się z fanami swoim pierwszym debiutanckim singlem.

Członkowie zespołu od tego czasu zdecydowanie nie odpoczywali. W piątek, 6 grudnia swoją premierę miał ich drugi singiel pt. „Natura”.

- To agresywny numer opowiadający o zagrożeniach naturalnych wynikających z działalności człowieka oraz abstrakcji w przeciwdziałaniu tych zjawisk przez wielkie korporacje, jak i znane osoby publiczne – mówi Kamil Jurczak z Tequila Twist. - Nagranie i produkcja utworu została zrealizowana w Garażownia Studio w Pile pod czujnym uchem Łukasza Sokołowskiego, natomiast nad samym klipem czuwał uzdolniony Bartłomiej Czajkowski. Za samą promocję i wsparcie zespołu odpowiedzialna jest Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku.

Jak zdradził nam nasz rozmówca zespół zamierza w najbliższej przyszłości wydać także swój pierwszy album. - Pod koniec tego miesiąca oraz na początku stycznia będziemy kończyć nagrywać nasz debiutancki album EP. Materiał mamy już prawie gotowy - dodaje.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Tequila Twist - nagrania w Garażownia Studio