WakePark Szczecinek z Certyfikatem POT

Miasto z Wizją / 19.10.2015 / Komentarze
WakePark Szczecinek z Certyfikatem POT wśród 10 najlepszych produktów turystycznych w Polsce!

Kapituła Konkursu „Na najlepszy produkt turystyczny” wybrała 10 najlepszych produktów turystycznych w 2015 roku w tym WakePark Szczecinek! Na oficjalnej gali finału konkursu Certyfikat dla Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej odebrał Piotr Misztak z rąk Martyny Wojciechowskiej, Redaktor Naczelnej magazynu National Geographic Traveler, prezenterki, autorki programu „Kobieta na krańcu Świata” oraz Rafała Szmytke, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Produkt Turystyczny pod nazwą WakePark Szczecinek łączący elementy takie jak Wyciąg do Nart Wodnych i Wakeboardu, Wypożyczalnia Sprzętu Wodnego, stacjonarna Wypożyczalnia Rowerów, punkt gastronomiczny, plaża miejska, Taksówka Wodna…których operatorem jest Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zostanie włączony w wybrane działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną. Certyfikat POT to bardzo prestiżowa wizytówka nagrodzonego miejsca tym bardziej jesteśmy dumni, że to właśnie WakPark Szczecinek został wybrany spośród 200 produktów turystycznych z całej Polski. Inwestycje Miasta Szczecinek i prywatnych inwestorów sprawiają, że nasze miasto jest coraz bardziej widoczne na napie turystycznej Polski.

Przypomnijmy, że Konkurs „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT” ma na celu wyłonienie w danym roku kalendarzowym najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich promocję, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.

info: Roksana Malinowska

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna