Weekendowy rozkład jazdy

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 29.10.2018 / Komentarze
Co się będzie działo w mieście w najbliższych dniach?

W piątek, 2 listopada na wszystkich, którzy chcą podzielić się z mieszkańcami swoim muzycznym talentem, czekać będą sceniczne wyzwania i szaleństwa z mikrofonem. Tego dnia o godz. 21.00 rozpocznie się tu Karaoke Party, podczas którego każdy z gości będzie mógł sam spróbować swoich sił wykonując najbardziej znane hity. Wstęp 5 zł.

Z kolei w sobotę, 3 listopada o godz. 18.30 Szczecineckie Towarzystwo Muzyczne zaprasza mieszkańców na VI Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w kościele pw. Ducha Świętego. Koncert poprzedzony zostanie mszą św. w intencji zmarłych artystów i muzyków szczecineckich. Podczas koncertu zagrają dla nas goście specjalni: Katarzyna Stroińska-Sierant (fortepian), Zbigniew Wrombel (kontrabas), Jarosław Wachowiak (saksofon) i Waldemar Franczyk (perkusja). Zaśpiewa dla nas Chór Kameralny Orantes. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Szczecinecka mała Filharmonia” finansowanego przez Urząd Miasta. Wstęp wolny.

W ten weekend warto także wybrać się do szczecineckiego kina. Na dużym ekranie zobaczymy:

„Dziadek do orzechów”
Magiczna historia w przepięknej oprawie! Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja Disneya inspirowana klasyczną baśnią E.T.A Hoffmana z Keirą Knightley, Helen Mirren oraz Morganem Freemanem w rolach głównych wejdzie na ekrany polskich już na początku listopada.
Godziny emisji:
2 listopada - godz. 16:00, 18:00 (3 D dubbing) PREMIERA!
3 - 4 listopada - godz. 14:00, 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (2 D dubbing

„Venom”
Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom – scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje nagle supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć zauważa też, że są inspirujące i kuszące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.
Godziny emisji:
2 listopada - 6 listopada - godz. 20:00

Tekst: Marzena Góra