Właściciele mieszkań mogą obejrzeć swoje „cztery kąty”

Miasto z Wizją / 17.07.2019 / Komentarze
SzSM zaprasza na dni otwarte w Klonowym Zakątku

Powoli dobiega końca budowa nowego bloku na osiedlu Zachód zlokalizowanego przy ul. Karlińskiej w sąsiedztwie komendy Straży Miejskiej. Inwestycję realizuje Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Już kilka miesięcy temu, kiedy na budowie z ziemi wyrosły dopiero fundamenty, część mieszkań została wstępnie zarezerwowana. Teraz, kiedy budynek sięgnął IV piętra, a obecnie trwają prace ociepleniowe oraz wykończeniowe wewnątrz budynku, większość przyszłych lokatorów już dokonała zakupu własnego „M”.

Nie ma tygodnia, aby w pobliżu budowy nie pojawili się przyszli mieszkańcy bloku, którzy dotychczas tylko z zewnątrz i „zza płotu” mogli obejrzeć swoje przyszłe lokum. Teraz będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć kupione przez siebie mieszkanie także wewnątrz.

Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa oraz główny wykonawca (firma Kerd Sp. z o.o) postanowili udostępnić budynek nabywcom mieszka i zaprosić ich do środka. W każdy czwarty piątek miesiąca w godz. 14 – 17 organizowane będą dni otwarte. Wtedy też przyszli mieszkańcy bloku będą mogli „zwiedzić” swoje mieszkania.

- Ze względu na to, że czas wejścia na budowę jest mocno ograniczony, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem pod nr tel. 94 37 438 22 w celu ustalenia konkretnej godziny wejścia na budowę. Ze względu na to, że mieszkania wykańczane są począwszy od parteru prosimy o zgłaszanie się w pierwszej kolejności nabywców, którzy zakupili mieszkanie na niższych kondygnacjach – informuje inwestor.

W budynku znajdować się będzie 55 mieszkań. Zakupu lokalu w nowy spółdzielczym bloku dokonało już 42 nabywców. Trzy lokale zostały zarezerwowane i oczekują na zakończenie procedur związanych z zakupem. Tym samym do „podziału” zostało tu jeszcze 10 mieszkań. Finał budowy zaplanowano na koniec października tego roku.

Tekst: Marzena Góra

Foto główne: Sławomir Włodarczyk