Wypełnij ankietę i oceń pracę urzędników

Miasto z Wizją / 13.10.2019 / Komentarze
W Urzędzie Miasta trwa badanie satysfakcji klienta

Pracownicy szczecineckiego ratusza sukcesywnie starają się poprawiać jakość obsługi interesantów, nie tylko bazując na własnym doświadczeniu, ale także posiłkując się opiniami mieszkańców. Teraz każdy z nas będzie mógł również podzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami odnośnie funkcjonowania naszego Urzędu Miasta. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć TUTAJ i wypełnić krótką ankietę będącą elementem Badania Satysfakcji Klienta.

Wypełniając kolejne rubryki możemy poddać swojej ocenie konkretny wydział. Wyrazimy tu swoją opinię m.in. o indywidualnym podejściu do klienta przez urzędników, ich kompetencje i stosunek do interesantów, terminowość obsługi naszej sprawy czy rzetelność obsługi. Każdy wypełniając ankietę może także podzielić się swoimi uwagami i sugestiami, dzięki którym jakość świadczonych tu usług będzie mogła dalej wzrastać.

Tekst: Marzena Góra

Foto: Sławomir Włodarczyk