Z Mikołajem w Amazonii - Biały Bór

• Tv
redakcja / 09.12.2014 / Komentarze
Tym razem pod takim tytułem już po raz piąty fundacja PROMYK, 6 grudnia 2014r. zorganizowała imprezę Mikołajkową dla dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych umysłowo, uczniów i absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum w Gminie Biały Bór.

Tym razem pod takim tytułem już po raz piąty fundacja „PROMYK”, 6 grudnia 2014r. zorganizowała Mikołajki dla dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych umysłowo, uczniów i absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum w Gminie Biały Bór. Podczas spotkania integracyjnego oprócz występów artystycznych odbywały się zajęcia ruchowe, plastyczne oraz zabawy związane z daleką Amazonią. Uczestnikom zapewnion transport do stołówki Zespołu Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Białym Borze. Impreza została dofinansowane z budżetu Gminy Biały Bór (w ramach otwartego konkursu ofert na realizację  zadań publicznych Gminy Biały Bór w 2014 roku).