Z wizytą u najstarszej mieszkanki Szczecinka

• Tv
redakcja / 19.01.2015 / Komentarze
Pracownicy szczecineckiego ratusza odwiedzili najstarszą mieszkankę naszego miasta, Panią Genowefę Klujewską, która 15 stycznia 2015 roku ukończyła 105 lat! Dostojnej jubilatce oprócz życzeń, jakie złożono w imieniu Burmistrza Szczecinka Jerzego Hardie-Douglasa wręczono również naręcza pięknych kwiatów.

Pracownicy szczecineckiego ratusza odwiedzili najstarszą  mieszkankę naszego miasta, Panią Genowefę Klujewską, która 15 stycznia 2015 roku ukończyła 105 lat! Dostojnej jubilatce oprócz życzeń, jakie złożono w imieniu Burmistrza Szczecinka Jerzego Hardie-Douglasa wręczono również naręcza pięknych kwiatów.

Pani Genowefa Klujewska jest siódmą osobą w Szczecinku, która ukończyła 100 lat. Najstarszym mieszkańcem naszego miasta jest pan Mikołaj Murza, który urodził się w 1909 roku.

My również dołączamy się do urodzinowych gratulacji i życzymy Pani Genowefie zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności.

inf. Tomasz Czuk