"Zagłosujcie na człowieka będącego gwarantem sukcesu miasta"

• Tv
Miasto z Wizją / 30.10.2018 / Komentarze
Jerzy Hardie-Douglas: Dokonaliśmy razem bardzo wiele i moim marzeniem jest, abyśmy tego olbrzymiego potencjału nie zaprzepaścili

W najbliższą niedzielę, 4 listopada mieszkańcy Szczecinka ponownie odwiedzą lokale wyborcze. Podczas II tury wyborów samorządowych Daniel Rak będzie ubiegał się o najwyższy urząd w mieście. Przypomnijmy, że odniósł on zwycięstwo w I turze, zdecydowanie pokonując swoich kontrkandydatów. Do zwycięstwa, czyli uzyskania ponad 50 proc. poparcia zabrakło zaledwie kilkudziesięciu głosów.

Wynik niedzielnych wyborów zadecyduje o tym, kto przez najbliższe pięć lat będzie burmistrzem naszego miasta. Jak wyraźnie zaznaczył obecny burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, głosy oddane na Daniela Raka zapewnią stały rozwój miasta i szansę na wprowadzenie licznych programów prospołecznych oraz realizację szeregu inwestycji.

- Dokonaliśmy razem bardzo wiele i moim marzeniem jest, abyśmy tego olbrzymiego potencjału nie zaprzepaścili. Kluczem do dalszego dynamicznego rozwoju Szczecinka, do jego - a więc i państwa  -bezpieczeństwa, do współpracy z powiatem i z sejmikiem jest głos, jaki oddacie  w nadchodzącą niedzielę – mówi Jerzy Hardie-Douglas.

- Przede wszystkim niezależnie od pogody zróbcie ten ostatni wysiłek i pójdźcie do urn wyborczych i zagłosujcie za spokojem, za współpracą, za dobrym programem dla Szczecinka. Zagłosujcie na człowieka będącego gwarantem sukcesu miasta i gwarantem tego, że nie zwolnimy tempa.

Tekst: Marzena Góra