Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 26.09.2018 / Komentarze
„Szpieg, który mnie rzucił”, „Mała stopa” i „W cieniu drzewa”

„Szpieg, który mnie rzucił”
Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym superagentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z super-tajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.  
Godziny emisji:
28 września - godz. 20:00
29 - 30 września - godz. 19:00
1 - 2 października - godz. 20:00
4 października - godz. 20:00

„Mała stopa” PREMIERA
Przygodowa animacja "Mała Stopa" przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania.
Godziny emisji:
28 września - godz. 16:00 (2D dubbing) i 18:30 (3D dubbing)
29 września - godz. 15:00 (3D dubbing) i 17:00 ( 2D dubbing)
30 września - godz. 15:00 (3D dubbing) i 17:00 (3D dubbing)
1 października - godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing)
2 października - godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing)
3 października - godz. 16:00 (3D dubbing)
4 października - godz. 16:00 (3D dubbing) i 18:00 (3D dubbing)

„W cieniu drzewa” DKF
Przedmieścia Reykjaviku, świeże powietrze, cisza, spokój i idealnie przycięte, zielone trawniki. Sielankowa atmosfera nie może trwać jednak wiecznie: na jednym z osiedli wybucha sąsiedzki konflikt! Kością niezgody jest należące do Baldvina i Ingi stare, wielkie drzewo, które rzuca cień na ogród Eybjorg i Konrada. Błahy problem urasta do absurdalnych rozmiarów, uprzejmym do tej pory sąsiadom puszczają nerwy, a dzikie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. Tajemniczy sprawca przekłuwa opony samochodu, a zwierzęta domowe zaczynają znikać w niewyjaśnionych okolicznościach. Konieczne staje się zainstalowanie kamer monitoringu. Pojawia się także plotka, że sąsiada widziano z piłą łańcuchową.
Godziny emisji:
3 października - godz.18:30

Foto: filmweb pl