Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 03.11.2018 / Komentarze
„Dziadek do orzechów”, „Venom” i „Nadmiar łaski”

„Dziadek do orzechów”
Magiczna historia w przepięknej oprawie! Zrealizowana z ogromnym rozmachem produkcja Disneya inspirowana klasyczną baśnią E.T.A Hoffmana z Keirą Knightley, Helen Mirren oraz Morganem Freemanem w rolach głównych wejdzie na ekrany polskich już na początku listopada.
Godziny emisji:
2 listopada - godz. 16:00, 18:00 (3 D dubbing) PREMIERA!
3 - 4 listopada - godz. 14:00, 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (2 D dubbing
5 listopada - godz. 16:00 (2 D dubbing) , godz.18:00 (2 D napisy)
6 listopada - godz. 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (3 D dubbing)
7 listopada - godz. 16:00 (2 D dubbing)
8 - 9 listopada - godz. 16:00 (3 D dubbing) , godz.18:00 (3 D dubbing)

„Venom”
Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom – scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje nagle supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć zauważa też, że są inspirujące i kuszące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą.
Godziny emisji:
2 listopada - 6 listopada - godz. 20:00
8 listopada - godz. 20:00

„Nadmiar łaski” DKF
Życie Lucii i Arturo nie jest usłane różami, dodatkowo przeżywają właśnie kryzys związany ze zdradą małżeńską. Gorąca kłótnia – raz po raz tonowana, by nie obudzić nastoletniej córki, w efekcie nieznalezienia rozwiązania Arturo odchodzi. Delikatna, wrażliwa i ciężko pracująca Lucia od teraz musi sobie radzić sama. Wkrótce podczas służbowej podróży poznaje kobietę, którą bierze za bezdomną uchodźczynię. Ta jednak przedstawia się jej jako Matka Boska.
Godziny emisji:
7 listopada - godz. 18:30

Foto: filmweb.pl