Zapraszamy do kina

  • Tv
  • Aktualności
Miasto z Wizją / 07.06.2019 / Komentarze
"John Wick 3", "Paskudy. UglyDolls", "Tolkien" i "Wieś pływających krów"

"John Wick 3"
Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?   
Godziny emisji:
7 czerwca - godz.18:00
8-9 czerwca - godz. 17:00
10 czerwca - godz.18:00
13 czerwca - godz.18:00

"Paskudy. UglyDolls"
Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!
Godziny emisji:
7 czerwca - godz.16:00
8-9 czerwca - godz. 15:00
10 czerwca - godz.16:00
12-13 czerwca - godz.16:00, dodatkowy seans o godz. 9:30

"Tolkien"
„Tolkien” ukazuje kluczowe lata z życia młodego pisarza, który po śmierci matki trafia do szkoły z internatem, gdzie odnajduje przyjaźń, miłość i artystyczną inspirację wśród innych podobnych sobie indywidualistów. Gdy wybucha I wojna światowa, przetrwanie „braterstwa” staje pod znakiem zapytania, a zdobyte doświadczenia inspirują Tolkiena do napisania słynnego cyklu powieści o „Władcy pierścieni”.
Godziny emisji:
7 czerwca - godz. 20:30
8-9 czerwca - godz. 19:30
10 czerwca - godz. 20:30
13 czerwca - godz. 20:30  

"Wieś pływających krów" DKF
Trójka Berlińczyków, którzy żyją w zgodzie z naturą i na co dzień prowadzą zajęcia umożliwiające rozwój duchowy poprzez różnorodne techniki medytacji, czy szamańskich rytuałów, decyduje się pojechać na polską wieś, aby zobaczyć jak naprawdę wygląda życie bliskie temu, które sami chcieliby prowadzić. Na miejscu szybko okazuje się, że rzeczywistość jest mniej swojska i idylliczna niż im się wydawało.
Godziny emisji:
12 czerwca - godz.18:30