Zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Roberta Antosza

Miasto z Wizją / 25.11.2015 / Komentarze
Galeria sztuki „Zamek” zaprasza na uroczyste otwarcie wystawy fotografii pt. „ Mniej niż pół...”autorstwa Roberta Antosza mieszkańca naszego miasta , pasjonata przyrody.

Robert Antosz

Z wykształcenia leśnik, z pasji fotograf. Choć przygodę z fotografią rozpoczął w szkole podstawowej, dopiero w miarę upływu czasu zaczął odkrywać, że fotografując, nie tylko rejestruje obraz, ale przede wszystkim opowiada o sobie i swojej wrażliwości. Uważa, że dobre zdjęcie ma swoje źródło w wrażliwości. Nie ogranicza się jedynie do fotografii przyrodniczej, równocześnie pasjonując się szeroko pojętą fotografią prasową. Autor licznych publikacji prasowych, zdjęć do kalendarzy i na okładki w ogólnopolskiej prasie czy w albumach przyrodniczych. Laureat konkursów fotografii przyrodniczej. Współpracownik Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku. Założyciel Grupy Fotograficznej „LUMINIS”

Wernisaż odbędzie się 27 listopada o godz.17:30

info: SAPiK