Zbiórka żywności w szczecineckich marketach

Miasto z Wizją / 25.09.2015 / Komentarze
W ramach akcji DANONE - Podziel się posiłkiem zapraszamy wszystkich ludzi o wielkich sercach do wzięcia udziału w zbiórce żywności, która odbędzie się już w najbliższy piątek i sobotę (25-26 września 2015r.).
Szczecinecka Fundacja na rzecz Osób Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych oraz prowadzony przez Fundację Bank Żywności w Szczecinku zapraszają do wzięcia udziału w akcji! Wszystkie zebrane produkty trafią do potrzebujących dzieci z terenu Powiatu Szczecineckiego!

Zbiórka prowadzona będzie w szczecineckich marketach sieci:
- Biedronka,
- Intermarche,
- Polo Market,
- Lidl,
- Sano,
- Tesco.

Nasi Wolontariusze poinformują Państwa o potrzebach i przyjmą zakupione produkty przy wyjściu ze sklepu. Kup jedno lub dwa opakowania więcej niż potrzebujesz, a w szczególności:
- olej,
- mleko,
- płatki śniadaniowe,
- konserwy,
- przetwory owocowe,
- mąka,
- makaron,
- kaszę,
i inne wyroby, których przydatność do spożycia jest wystarczająco długa, abyśmy zdążyli dostarczyć żywność do wszystkich potrzebujących!

Pamiętajcie, że dzieci uwielbiają też słodycze...
(PA)