Zmiany w Miejskiej Jednostce Obsługi Oświaty

Miasto z Wizją / 27.05.2016 / Komentarze
Rozpoczęły się poszukiwania nowego dyrektora placówki

Rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniego kandydata, który miałby sprawować funkcję dyrektora Miejskiej Jednostki Obsługi Oświaty w Szczecinku. Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas ogłosił właśnie nabór na to stanowisko. Dotychczas funkcję tę pełniła Joanna Powałka.

Przyszły dyrektor będzie musiał posiadać m .in. wykształcenie wyższe z zakresu prawa, administracji, ekonomii, zarządzania lub posiadać wykształcenie pedagogiczne, a także wykazać się znajomością przepisów z zakresu oświaty. Potencjalni kandydaci, którzy zdecydują się ubiegać o urzędniczą posadę, mają czas do 8 czerwca na złożenie dokumentów aplikacyjnych. Następnie kandydatów czekać będzie rozmowa kwalifikacyjna lub test sprawdzający ich wiedzę i merytoryczne przygotowanie.

Jeżeli pojawi się odpowiedni kandydat na to stanowisko, to nowy dyrektor Miejskiej Jednostki Obsługi Oświaty w Szczecinku pracę rozpocznie wraz z początkiem lipca tego roku.

Czym spowodowana jest zmiana na stanowisku dyrektorskim w MJOO? Niestety nie udało nam się skontaktować z dotychczasową dyrektor Joanną Powałką w tej sprawie.

Tekst: Marzena Góra
Zdjęcie: Sławomir Włodarczyk